Těhotenské focení

Těhotenské focení je velmi žádaným focením, protože snad každá nastávající mamina chce mít fotky, z období těhotenství jako památku.

těhotenské focení v Havířově

Těhotenské fotografie mají zásadní místo ve vašem rodinném albu a bude vám i za desítky let připomínat chvíle plné očekávání.

těhotenské focení v Havířově

Focení těhotenských fotek je přizpůsobeno vašemu aktuálnímu stavu a vždy dbám na vaše bezpečí a pohodu během focení.

Fotit můžeme v mém fotoateliéru v centru Havířova, kde mám připravené rekvizity k focení a i nějaký ten oděvní svršek se tam najde.

Pokud dáváte přednost focení v přírodním prostředí, doporučím vám nádherná místa v okolí Havířova, které jsou vhodná pro těhotenské focení.

V poslední době je velmi žádané focení těhotenské reportáže, z průběhu těhotenství.

Protože i pro mě je to velmi zajímavé téma, připravil jsem pro vás zajímavou nabídku, kdy spolu nafotíme ve třech časových blocích s odstupem cca dvou měsíců několik těhotenských fotek.

Získáte tak koláž těhotenských fotografií od počátku vašeho těhotenství až téměř po porod.

Diskrétnost je samozřejmostí a pouze vy určíte, kdo fotografie uvidí.

co o mně napsali?
Anna M.B.
Anna M.B.
Ostrava
Read More
Moc jsem si focení užila:) Skvělý přístup, fotograf velmi sympatický, přátelský a milý:) Rozhodně doporučuji všemi deseti! A nádherné fotky tomu dodaly třešničku na dortu
Andrea D.
Andrea D.
Havířov
Read More
Focení s Markem byla zábava. Dokáže člověka popostrčit i rozesmát tak, že nervozita i zábrany jdou stranou 🙂 Jako velké plus bych vyzdvihla posílání náhledů a velmi rychle zpracované fotky. Prostě spokojenost
Alena B.
Alena B.
Havířov
Read More
Opet dekujeme za uzasne fotky nasi nejvicnejkrasnejsi 🥰🤭💕💕💕 Opet skvela prace👌🏻 Na vysledek si clovek hold musi pockat.. A stoji to pak za to... Diky
Denča K.
Denča K.
Trutnov
Read More
Velice doporučuji ke spolupráci s timto fofografem:)
Previous
Next