Portrétní focení

Portrétnímu focení se věnuji více než 14 let a během té doby jsem se dostal do všemožných situací a prostředí, kde jsem spolu s focenou osobou tvořil fotky portrétu.

Focení ve vodě nebo naopak focení v mrazu a sněhových závějích, s tím vším jsem si úspěšně poradil.

focení na Těrlické přehradě

Focení těhotenských fotek dokumentující celý průběh těhotenství jsou jedinečnou památkou na vaše chvíle plné očekávání. 

Romantické fotky z chvíle, kdy partnerovi oznamujete radostnou novinku, vás rozveselí i za mnoho let.

Několikaměsíční fotoreportáž, kde na fotkách zaznamenám vaše rostoucí bříško, bude krásným dárkem nejenom pro vás, ale i pro budoucí babičky a dědečky.

Focení dětí a newborn

Fotografie dětí vám připomene ty nejkrásnější chvíle na různá období vývoje vašeho dítěte a zároveň je téměř povinným dárkem pro babičky a dědečky.

Ať už jde vánoční focení dětí nebo o focení na památku, fotografie dětí nesmí chybět v žádném rodinném fotoalbu.

Nezapomeňte, že děti rostou „raketovou“ rychlostí a nikdy už nevrátíte čas.

Glamour focení

Od roku 2006 kdy jsem začal profesionálně fotit, jsem měl možnost fotit nejenom zkušené modelky, ale i zcela neznámé osoby, pro které bylo focení portrétů novou zkušeností.

Že nemáte zkušenosti a stydíte se? Glamour fotky jsou především pro vás … bez vašeho souhlasu nezveřejním žádnou fotografii.

Po celou dobu vám budu radit jak se postavit, kam s rukou, kam s nohou, kde se podívat, prostě vy si focení příjemně užijete a výsledkem budou nádherné fotografie, které potěší vás i vaše nejbližší okolí.

Díky mým zkušenostem a znalostem vás po celou dobu povedu tak, aby pro vás bylo fotografování zábavou a příjemným zážitkem.

co o mně napsali?
Anna M.B.
Anna M.B.
Ostrava
Read More
Moc jsem si focení užila:) Skvělý přístup, fotograf velmi sympatický, přátelský a milý:) Rozhodně doporučuji všemi deseti! A nádherné fotky tomu dodaly třešničku na dortu
Andrea D.
Andrea D.
Havířov
Read More
Focení s Markem byla zábava. Dokáže člověka popostrčit i rozesmát tak, že nervozita i zábrany jdou stranou 🙂 Jako velké plus bych vyzdvihla posílání náhledů a velmi rychle zpracované fotky. Prostě spokojenost
Alena B.
Alena B.
Havířov
Read More
Opet dekujeme za uzasne fotky nasi nejvicnejkrasnejsi 🥰🤭💕💕💕 Opet skvela prace👌🏻 Na vysledek si clovek hold musi pockat.. A stoji to pak za to... Diky
Denča K.
Denča K.
Trutnov
Read More
Velice doporučuji ke spolupráci s timto fofografem:)
Previous
Next