fbpx
ateliérová & exteriérová

portrétnífotografie

Těhotenské focení, rodinné focení, portrétní fotografie pro modeling, focení aktů. Nabízím vám focení portrétní fotografie ve vlastním fotoateliéru v Havířově nebo kdekoli v přírodě a industriálním prostředí.

portrétní fotografie Havířov

Nejenom tyto fotografické žánry patří do kategorie portrétního fotografování, které nabízím jak profesionálním modelům, tak především všem, kteří sice nemají žádnou zkušenost s focením, ale chtějí získat památku pro sebe a pro své nejbližší.

portrétní focenív ateliéru

Focení portétů ve fotoateliéru nabízí pohodlné focení v suchu, teple a s použitím rekvizit k focení. Během focení nás nikdo nepřekvapí a vy se tak můžete plně soustředit na focení.

fotograf Havířov

Během focení můžete vystřídat různý outfit a použít doplňky a rekvizity k focení. Po celou dobu focení vám budu radit a doporučovat různé pózy s ohledem na vaše možnosti a schopnosti.

portrétní focenív přírodě

Focení portrétů v přírodě už takové pohodlí nenabízí, ale vybrat si můžete z neomezených možnosti prostředí v přírodě a industriální zástavbě.

fotograf Havířov

Focení v lese i na rozkvetlé louce, focení u vodopádu nebo stojaté hladiny rybníka, na samotě nebo v prostředí městských parků.

Taková místa jsem osobně navštívil a jejich návštěvu spojenou s portrétním focením nabízím i pro vás.

Místa k focení jsou obvykle dobře dostupná a vždy vám před samotným focením zašlu mapu s vyznačenými klíčovými body.

těhotenskéfocení

Těhotenské fotky nesmí chybět ve fotoalbu žádné nastávající maminky. I proto je těhotenské focení nejvíce poptávanou službou.

Doba focení je dostatečně dlouhá na přestávky během focení. Nemusíte mít obavy, že těhotenské focení nezvládnete, vždy bude přizpůsobeno vašemu aktuálnímu stavu.

těhotenské focení lifestyle

Pro těhotenské focení si můžete vybrat jak focení ve fotoateliéru, tak i na všemožných místech v přírodě.

glamour aakty

Odvážné glamour focení a focení aktu pro všechny sebevědomé ženy. Ne vždy se musí jednat o focení nahoty … i zahalená žena umí být sexy.

portrétní fotografie Havířov

Diskrétnost a bezpečnost je zaručena. Pouze vy rozhodnete, kdo vaše nové fotografie uvidí.

Glamour focení a focení aktu probíhá jak v mém havířovském fotoateliéru, tak i kdekoli v přírodě.