Marek Jerga

Rodinný a svatební fotograf

Jsem obyčejný člověk z masa a kostí který, asi z dědičných důvodů, věnuje velkou spoustu času a energie focení a všemu, s focením, společnému.

Profesně jsem se začal focení věnovat v roce 2006, a od té doby jsem měl možnost fotit spoustu osob, a to jak profesionálů, tak především lidi, kteří doposud neměli žádné zkušeností s focením.

Marek Jerga fotograf

Postupem času, kdy jsem získal nové a nové zkušeností a znalosti, jsem se ustálil na focení především malých capartů a to především z důvodu, že mě děti různého věku a pohlaví doprovázejí po celý můj život.

S manželkou jsme vychovali tři syny, kteří již žijí vlastní, úspěšné životy a my tak s ženou můžeme, po více než dvacetiletém spokojeném manželství,, zhodnotit naší výchovu dětí jako velmi úspěšnou.

focení dětí v Havířově

Během focení se často dostávám na místa, mnohdy velmi neznámé, které pro vás vkládám do Google Maps, kde jsem certifikovaných fotografem.

Moje fotky na Google Maps mají již téměř šest miliónů shlédnutí a mnohdy pomohli lidem v jejich rozhodování o místě výletu nebo dovolené.

Marek Jerga

Kromě focení se zabývám poradenstvím v oblasti internetového marketingu, zejména pro malé a střední podnikatele z Havířova a okolí.

Google digitální garáž certifikát
certifikovaný fotograf Street View
co o mně napsali?
Anna M.B.
Anna M.B.
Ostrava
Read More
Moc jsem si focení užila:) Skvělý přístup, fotograf velmi sympatický, přátelský a milý:) Rozhodně doporučuji všemi deseti! A nádherné fotky tomu dodaly třešničku na dortu
Andrea D.
Andrea D.
Havířov
Read More
Focení s Markem byla zábava. Dokáže člověka popostrčit i rozesmát tak, že nervozita i zábrany jdou stranou 🙂 Jako velké plus bych vyzdvihla posílání náhledů a velmi rychle zpracované fotky. Prostě spokojenost
Alena B.
Alena B.
Havířov
Read More
Opet dekujeme za uzasne fotky nasi nejvicnejkrasnejsi 🥰🤭💕💕💕 Opet skvela prace👌🏻 Na vysledek si clovek hold musi pockat.. A stoji to pak za to... Diky
Denča K.
Denča K.
Trutnov
Read More
Velice doporučuji ke spolupráci s timto fofografem:)
Previous
Next