Focení svatebního obřadu

Často do zákazníků slyším, že fotografové odmítají fotit samostatné svatební obřady. 

Moc se tomu nedivím, protože focením svatebního obřadu, který trvá zhruba hodinu, si zablokují možnost celodenního focení svatebního dne, který je pro každého svatebního fotografa lukrativnější.

Já se focení svatebních obřadů nebráním, ale rezervace přijímám maximálně dva týdny před termínem.

Co můžete ode mě očekávat při objednání focení svatebního obřadu?

Pokud se nedomluvíme jinak, mám pro takové focení vyhrazeno 90 minut a to i v případě, že nepožadujete tak dlouhou dobu focení. Cena za focení je uvedena v ceníku focení a je pevná.

Od zákazníka požaduji základní údaje jako datum svatby, hodinu zahájení svatebního obřadu a místo, kde svatební obřad proběhne. Focení začíná příjezdem snoubenců a svatebních hostů k obřadní síni nebo na místo, kde proběhne svatební obřad.

Po celou dobu vám budu stínem a budu dokumentovat důležité momenty i nenápadné okamžiky, které mnohdy uvidíte až na svatebních fotografiích.

Poslední úpravy před zrcadlem, administrativní úkony i chvíle u cigárka s přáteli … to vše a ještě mnohem více uvidíte na fotkách, které vám dodám.

Focení samotného obřadu je trochu adrenalin nejenom pro vás, ale i pro mě. Vše musí klapnout na první dobrou a každá chyba je nevratná 🙂

První manželský polibek si můžete v klidu vychutnávat a v duchu počítat do pěti … to je doba, kdy stihnu udělat několik fotek vašeho prvního manželského polibku.

Stejně tak s podpisem nemusíte spěchat a dopřát tak svému svatebnímu fotografovi dostatek času k zachycení všeho důležitého.

Podle možností proběhne první společné focení novomanželů, svědků, rodičů a dalších hostů ještě v obřadní síni. No a co se nestihne v obřadní síni, stihne se v okolí radnice, městského úřadu nebo v případě církevního obřadu před kostelem.

Z focení získáte všechny použitelné svatební fotografie jak z obřadu tak i momenty, které se nafotí po obřadu.

Líbí se vám tento příspěvek? Budu rád pokud jej budete dále sdílet a ukážete svým přátelům co se vám líbí.
Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on linkedin