fbpx
portrétní | produktový

fotograf zHavířova

Produktováfotografie

Pro výrobce, distributory zboží a provozovatele služeb nabízím focení jedinečných fotografií, které odliší vaši nabídku od konkurence. 

Standardem jsou fotografie produktů na jednobarevném pozadí, které jsou určené zejména pro vystavení v eshopu nebo v katalogu.

Velmi oblíbené a efektivní jsou image fotografie, kdy se nabízený produkt komponuje do vhodného prostředí. Image fotografie, na rozdíl od klasických produktových fotografií, velmi pozitivně působí na pocity zákazníka.

Fotografování produktové fotografie v přírodě nebo v zajímavém prostoru, dodá fotce přirozenou atmosféru, která podpoří přednosti nabízeného zboží.

Portrétnífotografie

Focení portrétní fotografie je vhodné nejenom pro profesionální modelky, ale i pro všechny kdo chtějí mít vlastní portrétní fotky pro radost.

Focení je ideální pro těhotenské focení, focení portrétní fotografie do životopisu nebo firemního profilu. 

Velmi žádaným dárkem pro partnera jsou svůdné glamour fotografie nebo fotografie aktu. Diskrétnost je zaručena a pouze vy si určíte kdo vaše odvážné fotografie uvidí.

FotoateliérHavířov

Pro fotografování využívám vlastní fotoateliér, který najdete v Havířově, hned vedle havířovské nemocnice.

imagemarketing

Fotografováním to ale nekončí …

Kromě fotografování se věnuji internetovému marketingu se zaměřením na optimalizaci webů pro vyhledávače (SEO).

Vaše nové produktové fotografie budou optimalizované dle současných standardů image marketingu a vy tak budete opět o krok dále před konkurencí.

Že tomu nerozumíte? Nevadí, soustřeďte se ve vašem podnikání na aktivity, kterým rozumíte a oblast image marketingu nechejte na mě.

co vámnabízím?

Fotografování 100 %
SEO 95 %
Copywriting 85 %
Grafika 60 %
Externí správa webu 35 %
Tvorba webu 20 %
nebo mě sledujte